Welke 10 auto's worden het vaakst ingezet met zakelijke lease?

Update: 17 september 2026.

In december 2019 publiceerden we de zakelijke lease top 10 Compact Edition van de Vereniging Zakelijke Rijders. De Volkswagen Polo voerde toen met 5.098 registraties de lijst aan. Inmiddels is de markt onherkenbaar veranderd. Op basis van de nieuwste AUMACON Car Monitor-data geven we een actueel beeld van de leasemarkt over de eerste acht maanden van 2026.

Leasemarkt krimpt met 18,9%, maar de daling vlakt af

Van januari tot en met augustus 2026 werden er in Nederland 91.462 nieuwe leaseauto's geregistreerd. Dat is 18,9% minder dan in dezelfde periode van 2025, toen het er 112.720 waren. Opvallend is dat de krimp in de loop van het jaar kleiner wordt. In het eerste kwartaal lag de daling nog op 28,3%, in het tweede kwartaal op 13,2% en in juli en augustus samen op 11,8%.

Periode 2026 2025 Verschil
Januari 11.219 15.868 -29,3%
Februari 9.118 13.833 -34,1%
Maart 11.798 15.096 -21,8%
1e kwartaal 32.135 44.797 -28,3%
April 9.874 12.461 -20,8%
Mei 11.016 13.316 -17,3%
Juni 14.853 15.404 -3,6%
2e kwartaal 35.743 41.181 -13,2%
Juli 11.756 13.256 -11,3%
Augustus 11.828 13.486 -12,3%
Totaal t/m augustus 91.462 112.720 -18,9%

Bron: RDC en VWE, bewerking AUMACON Car Monitor. Inclusief registraties op naam van leasebedrijven en op naam van berijders.

De sterke daling aan het begin van het jaar heeft meerdere oorzaken. Eind 2025 vervingen veel zakelijke rijders hun leaseauto vervroegd, om nog te profiteren van de lagere bijtelling voor elektrische auto's met een eerste toelating in 2025 (17% over de eerste €30.000). Die auto's hoeven in 2026 niet opnieuw vervangen te worden. Daarnaast werden er tijdens de coronajaren weinig nieuwe auto's geleverd, waardoor de gewone vervangingsvraag lager ligt.

Dat de krimp daarna kleiner wordt, past bij de verwachting van het kabinet rond de pseudo-eindheffing. Vanaf 1 januari 2027 betalen werkgevers 12% over de cataloguswaarde van een auto die niet volledig emissievrij is en die een werknemer ook privé gebruikt. Voor auto's die al vóór 2027 ter beschikking stonden, geldt overgangsrecht tot en met 31 december 2030. Het kabinet verwacht daarom dat bedrijven nog in 2026 extra auto's bestellen of vervangen. Lees meer over de pseudo-eindheffing vanaf 2027 en de impact van de bijtellingswijzigingen.

Top 25 leasemerken januari tot en met augustus 2026: Kia weer op 1

# Merk 2026 2025 % verschil Marktaandeel 2026 Marktaandeel 2025
1 Kia 9.854 13.407 -26,5% 10,77% 11,89%
2 Škoda 8.490 10.227 -17,0% 9,28% 9,07%
3 Volkswagen 7.847 8.772 -10,5% 8,58% 7,78%
4 Renault 6.298 7.000 -10,0% 6,89% 6,21%
5 Toyota 6.127 6.802 -9,9% 6,70% 6,03%
6 BMW 5.316 7.508 -29,2% 5,81% 6,66%
7 Audi 4.326 5.411 -20,1% 4,73% 4,80%
8 Hyundai 4.287 4.955 -13,5% 4,69% 4,40%
9 Peugeot 3.960 5.363 -26,2% 4,33% 4,76%
10 Ford 3.507 5.772 -39,2% 3,83% 5,12%
11 Volvo 3.471 5.506 -37,0% 3,80% 4,88%
12 Mercedes-Benz 2.911 3.626 -19,7% 3,18% 3,22%
13 Opel 2.839 2.847 -0,3% 3,10% 2,53%
14 Tesla 2.508 5.116 -51,0% 2,74% 4,54%
15 Cupra 2.085 1.776 +17,4% 2,28% 1,58%
16 Seat 1.978 1.815 +9,0% 2,16% 1,61%
17 Dacia 1.614 1.606 +0,5% 1,76% 1,42%
18 Citroën 1.588 2.183 -27,3% 1,74% 1,94%
19 Leapmotor 1.558 251 +520,7% 1,70% 0,22%
20 BYD 1.169 1.442 -18,9% 1,28% 1,28%
21 Suzuki 1.130 1.422 -20,5% 1,24% 1,26%
22 Mini 1.014 1.847 -45,1% 1,11% 1,64%
23 Mazda 972 901 +7,9% 1,06% 0,80%
24 MG 889 630 +41,1% 0,97% 0,56%
25 Zeekr 620 648 -4,3% 0,68% 0,57%
  Totale markt 91.462 112.720 -18,9%    

Bron: RDC en VWE, bewerking AUMACON Car Monitor, periode 1 januari tot en met 31 augustus 2026.

De opvallendste bewegingen toegelicht

Kia pakt de koppositie terug. Na het eerste kwartaal stond Škoda nog bovenaan, maar over acht maanden is Kia met 9.854 registraties weer de grootste. Het merk levert wel flink in: 26,5% minder registraties en een marktaandeel dat daalt van 11,89% naar 10,77%.

Škoda, Volkswagen, Renault en Toyota winnen marktaandeel. Deze merken hebben minder registraties dan vorig jaar, maar dalen minder hard dan de markt. Volkswagen gaat van 7,78% naar 8,58% marktaandeel, Renault van 6,21% naar 6,89% en Toyota van 6,03% naar 6,70%.

Groei bij Cupra, Seat, MG en Mazda. In een krimpende markt groeien maar een paar merken in aantallen. Cupra (+17,4%) en Seat (+9,0%) doen het goed, net als MG (+41,1%) en Mazda (+7,9%). Opel en Dacia blijven ongeveer gelijk.

Tesla halveert. Met 2.508 registraties tegenover 5.116 een jaar eerder daalt Tesla met 51,0%. Het marktaandeel zakt van 4,54% naar 2,74%. Een verouderd modelaanbod, dalende restwaarden van tweedehands Tesla's en imagoschade rond de topman spelen daarbij een rol.

Volvo en Ford verliezen terrein. Ford daalt met 39,2% en Volvo met 37,0%. Beide merken zien hun marktaandeel flink krimpen. Ook Mini (-45,1%) levert fors in.

Chinese merken groeien door. Leapmotor is de grote stijger: van 251 naar 1.558 registraties, ruim zes keer zoveel. Daarmee staat het merk op plek 19. MG groeit met 41,1% en Zeekr staat op plek 25. BYD daalt met 18,9%, maar houdt zijn marktaandeel van 1,28% vast.

Populairste leasemodellen: augustus en juli 2026

In beide maanden staan de Kia Picanto en de Toyota Aygo X in de top 3. Kleine stadsauto's met een verbrandingsmotor blijven dus populair in de leasemarkt, naast elektrische modellen als de Škoda Elroq en de Kia EV3.

Top 10 leasemodellen, augustus 2026

  1. Kia Picanto: 398 registraties
  2. Toyota Aygo X: 373
  3. Škoda Elroq: 351
  4. BMW iX1: 237
  5. Kia EV3: 232
  6. Cupra Raval: 198
  7. BMW iX3: 187
  8. Kia EV2: 182
  9. Kia EV5: 179
  10. Renault Clio: 175

Top 10 leasemodellen, juli 2026

  1. Škoda Elroq: 418 registraties
  2. Kia Picanto: 347
  3. Toyota Aygo X: 322
  4. Cupra Raval: 296
  5. Volkswagen ID.4: 277
  6. Kia EV3: 237
  7. Škoda Kodiaq: 235
  8. Volkswagen ID.7: 209
  9. Ford Kuga: 182
  10. Seat Ibiza: 182

Kia heeft in augustus maar liefst vier modellen in de top 10: de Picanto, EV3, EV2 en EV5. Nieuwkomers als de Cupra Raval, BMW iX3 en Kia EV2 laten zien hoe snel het aanbod van compacte en middelgrote elektrische auto's groeit.

Wat zeggen deze cijfers over de leasemarkt in 2026?

Drie trends springen eruit. Ten eerste: de markt krimpt, maar de daling wordt steeds kleiner. Na een zwak eerste kwartaal liggen de maandcijfers sinds juni veel dichter bij die van vorig jaar. Ten tweede: het aanbod is breder dan ooit. Kleine stadsauto's met een verbrandingsmotor staan naast elektrische auto's in alle segmenten, van de Kia EV2 tot de BMW iX3. Ten derde: Chinese merken als Leapmotor, MG, BYD en Zeekr hebben een vaste plek in de zakelijke leasemarkt veroverd.

Voor de laatste maanden van 2026 spelen twee fiscale zaken mee. Door het overgangsrecht van de pseudo-eindheffing kan het voor werkgevers en DGA's lonen om een fossiele of hybride auto nog vóór 2027 ter beschikking te stellen. Dat geldt ook voor populaire kleine stadsauto's met een verbrandingsmotor. En een elektrische auto met eerste toelating in 2026 houdt 60 maanden lang 18% bijtelling over de eerste €30.000, tegen 20% bij een eerste toelating in 2027. De maatregelen uit het Belastingplan 2027 moeten nog door de Tweede en Eerste Kamer.

Voor zzp'ers die nu een auto zoeken, biedt de markt kansen: veel keuze, concurrentie tussen merken en een groeiend aanbod van elektrische occasions die van hun eerste leasecontract terugkomen. Een jonge elektrische occasion neemt bovendien het bijtellingspercentage uit het jaar van eerste toelating mee. Rijd je als eenmanszaak of VOF zonder personeel, dan geldt de pseudo-eindheffing niet voor je eigen auto.

Bekijk het actuele aanbod, gebruik de financial lease calculator of lees meer over de fiscale gevolgen van 2027 voor jouw auto.

Cijfers: AUMACON Car Monitor, periode 1 januari tot en met 31 augustus 2026 (mutatiedatum 3 september 2026).