Fiat 500 C Abarth Turismo 42 kWh

€ 27.950,- Incl. BTW (Leasebedrag € 23.099)

Dit kun je van ons verwachten

Een lease is zeer eenvoudig aan te vragen, kosteloos èn geheel vrijblijvend. Wanneer je een financial lease aanvraagt, dan ontvang je soms al binnen 15 minuten een goedgekeurde offerte in je mailbox. We zijn sneller dan je denkt!

Heb je een vraag? Bel dan 085 - 773 1079 of stuur ons een WhatsApp.

Voertuiggegevens van deze Fiat 500

Kilometerstand:
27.117 km
Brandstof:
Elektrisch
Transmissie:
Automaat
Bouwjaar:
10-2023
Carrosserie:
Cabriolet
Gewicht:
1335 kg
Kleur:
Blauw
Deuren:
2 deuren
Zitplaatsen:
4 zitplaatsen
Vermogen:
155 PK
Energylabel:
A
BTW / marge:
BTW
Kenteken:
HPT-70-P

Opties en accessoires

  • 3-spaaks alcantara/leder sportstuurwiel
  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Achteruitrijcamera
  • Airco (automatisch)
  • Alarm klasse 1(startblokkering)
  • Alcantara/lederen stoelbekleding met Scorpion logo
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Armsteun voor
  • Automatische snelheids begrenzing
  • Autonomous Emergency Braking
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Bestuurdersairbag
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Bluetooth telefoonvoorbereiding
  • Boordcomputer
  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Buitenspiegels in andere kleur
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Bumpers in carrosseriekleur
  • Connected services
  • Cruise control
  • DAB ontvanger
  • Dakspoiler
  • Dashboard met alcantara bekleed
  • Dimlichten automatisch
  • Dodehoek Detectie
  • Draadloze telefoonlader
  • Elektrisch bedienbare kap
  • Elektronisch Stabiliteits Programma
  • Extra getint glas
  • Full-LED koplampen
  • Geluidsimulator
  • Grootlichtassistent
  • Hemelbekleding donker
  • Hoofd airbag(s) voor
  • JBL Premium Sound System, zes luidsprekers en subwoofer
  • Keyless entry
  • Keyless start
  • LED achterlichten
  • LED dagrijverlichting
  • Lichtmetalen velgen 18"
  • Multimedia scherm middel
  • Multimedia-voorbereiding
  • Navigatiesysteem full map
  • Oplaadmogelijkheid
  • Parkeersensor achter
  • Parkeersensor voor
  • Passagiersairbag
  • Poison Blue (5DP)
  • Ramen vóór elektrisch bedienbaar met "One Touch" functie
  • RDW-leges
  • Regensensor
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Sportstoelen
  • Stuur verstelbaar
  • Verkeersbord detectie
  • Vermoeidheids herkenning
  • Verwarmbare ruitenwisserzone
  • Volledig digitaal instrumentenpaneel
  • Voorstoelen verwarmd
  • Zij airbag(s) voor

Wat klanten van ons vinden

99% van de klanten beveelt Financial Lease ZZP aan. De ervaringen van onze klanten delen wij graag met je.

Via een app en email als geregeld binnen 1week. Vraag stelen en krijgen snel antwoord

Ik heb het geprobeerd bij verschillende leasemaatschappijen om een tweede auto te leasen, helaas werd mijn aanvraag geweigerd. Door professionele hulp van Financial Lease ZZP heb ik nog een Mercedes kunnen leasen, het visitekaartje van mijn bedrijf, en dankzij hun en Hiltermann bank heeft mijn be...

Snel en fijn contact. Afhandeling gaat ook supersnel. Een auto op het oog gehad en binnen een week was alles geregeld en stonden we op de weg met de nieuwe auto. Snel contact en goede uitleg bij vragen.

Afbeeldingen van deze Fiat 500

Deze Fiat 500 wordt aangeboden door

Van Driel Automotive

Jacobus Spijkerdreef 10 te Hoofddorp
Bekijk alle voertuigen van deze dealer

Omschrijving van deze Fiat 500

Een nieuw tijdperk breekt aan. Emissievrij rijden is niet langer toekomstmuziek met deze elektrische Fiat 500 C. Dankzij de geavanceerde batterijtechnologie heb jij met deze auto een rijbereik dat ruim voldoende is voor de meeste dagelijkse ritten. En je zult zien, de tijd die nodig is om de batterij op te laden, valt enorm mee. Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 27117 kilometer heeft gereden sinds 2023. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet je van de verwarmbare voorstoelen. Net als je bijrijder! De sportstoelen zien er niet alleen prachtig uit, maar zijn ook functioneel, zoals jij kilometer na kilometer zult merken. Genieten van de vrijheid van cabriorijden is gemakkelijker dan ooit dankzij het elektrisch bedienbare dak. Tot de uitrusting behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, dakspoiler, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Het digitale dashboard is een perfecte bijrijder. Alles benodigde informatie is permanent zichtbaar of opvraagbaar. De achteruitrijcamera laat duidelijk zien hoeveel ruimte je nog hebt bij het inparkeren. In het zeldzame geval van een storing weet je nog eerder dan de monteur wat er mankeert. Je smartphone met remote services geeft direct inzicht. Topprestaties in muziek en geluid? Dat is bijgeleverd in de vorm van het high performance audiosysteem! Telefoon onderweg aan de lader? Daar komt geen kabeltje aan te pas, want deze Fiat 500 C is voorzien van een draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons. Ook full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, lederen sportstuur, DAB ontvangst, regensensor en cruise control zijn aan boord.

Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met je mee en attendeert je op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Indien je onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Het laatste wat je wilt is dat je achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. Je bent mede dankzij dodehoekdetectie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.

Zullen we 'm even voor je klaarzetten? Neem nu contact op voor een proefrit!



Wij leveren de auto rijklaar af inclusief

- Schone auto en volledig gecontroleerde auto
- Geldige apk (minimaal 6 maanden)
- Vloeistoffen en bandenspanning op peil
- 3 maanden VDA-garantie

Optioneel afleverpakket Premium € 995,-

- 12 maanden VDA garantie (maximaal 20.000 Km na aflevering) 
- 1 onderhoudsbeurt inbegrepen
- Levenslang gratis APK-keuring i.c.m. onderhoud bij Van Driel Automotive
- Vervangend vervoer bij onderhoud en reparaties
- Professioneel gereinigde en volledig gepoetste auto
- €100 voucher bij Van Driel Lease (te gebruiken voor een huurauto)

Optioneel afleverpakket BOVAG Premium € 1495,-

- 12 maanden BOVAG garantie 
- 1 onderhoudsbeurt inbegrepen
- Levenslang gratis APK-keuring i.c.m. onderhoud bij Van Driel Automotive
- Vervangend vervoer bij onderhoud en reparaties
- Professioneel gereinigde en volledig gepoetste auto
- €100 voucher bij Van Driel Lease (te gebruiken voor een huurauto)



Van Driel Automotive! Sinds 2012 hét adres voor onderhoud en verkoop van jonge gebruikte én nieuwe auto’s.
In onze showroom aan de Jacobus Spijkerdreef 10 in Hoofddorp, staan altijd rond de 120 occasions op een nieuwe eigenaar te wachten. Op dit adres is ook Van Driel Lease B.V. gevestigd. Geïnteresseerd in lease? Informeer naar de mogelijkheden van leaseconstructies voor nieuwe en ‘jong’ gebruikte auto’s. Verder vind je onze autoverhuurafdeling ‘Oscar’ en de marketingafdeling op de Jacobus Spijkerdreef 10, Hoofddorp.

Voor onderhoud en reparaties ga je naar de Opaallaan 2-6 in Hoofddorp. In onze hypermoderne werkplaats staat een team van 18 technici klaar. Zij verzorgen onderhoud (mét behoud van fabrieksgarantie), klein schadeherstel en (complexere) reparaties, diagnoses, revisies en EV- onderhoud. Bovendien zorgt dit team voor het (handmatig) wassen van je auto en detailing.

Deze advertentie en de inhoud ervan is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Het is echter mogelijk dat in de gehanteerde advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires zijn vermeld welke niet op deze specifieke auto aanwezig zijn.

Meer informatie

Algemene informatie
Modeljaar: 2015
Tellerstand: 27.117 km

Technische informatie
Koppel: 235 Nm

Aandrijving
Actieradius: 242 km

Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,0 s
Topsnelheid: 155 km/u

Maten en gewichten
Laadvermogen: 395 kg
GVW: 1.730 kg
Afmetingen (LxB): 367 x 168 cm
Wielbasis: 232 cm

Accu
Accu: 42 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 4 uur en 15 minuten
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 85 kW

Interieur
Aantal zitplaatsen: 4

Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 18,8 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 139 - € 152 per kwartaal

Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Fiat Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.fiat.nl info@fiat.nl

Overige informatie
Minimale snellaadtijd van 0% tot 80%: 35 min

Meer informatie
Neem voor meer informatie contact op met Nick Jorritsma
Fiat 500

Fiat 500 C Abarth Turismo 42 kWh