Renault Maxity 2.5 carrier koelwagen

€ 21.478,- Incl. BTW (Leasebedrag € 17.750)

Dit kun je van ons verwachten

Een lease is zeer eenvoudig aan te vragen, kosteloos èn geheel vrijblijvend. Wanneer je een financial lease aanvraagt, dan ontvang je soms al binnen 15 minuten een goedgekeurde offerte in je mailbox. We zijn sneller dan je denkt!

Heb je een vraag? Bel dan 085 - 773 1079 of stuur ons een WhatsApp.

Voertuiggegevens van deze Renault Maxity

Kilometerstand:
80.360 km
Brandstof:
Diesel
Transmissie:
Handgeschakeld
Bouwjaar:
10-2015
Carrosserie:
Gewicht:
2690 kg
Kleur:
Wit
Deuren:
1 deuren
Zitplaatsen:
3 zitplaatsen
Vermogen:
136 PK

Garantie:Bedrijfsauto’s tot 180.000 km en 8 jaar leveren wij met tot wel 2 jaar garantie, wanneer u kiest voor een afleverpakket waarbij wij van u de auto ook een servicebeurt mogen geven. Garantiewerk kunt u in overleg met onze snel beslissende 14-talige servicedesk bij u in de buurt laten uitvoeren. In tegenstelling tot bij andere adressen is deze garantie ook geldig als u door Europa rijdt of op vakantie bent. Naast garantie bent u bij ons zeker van de kwaliteit van uw aankoop! Elke bus wordt namelijk door ons TÜV-Nord gecontroleerde testcentrum op 22 punten op voorhand volledig geïnspecteerd. Er wordt gekeken hoe de bus zich verhoudt tot anderen van hetzelfde type met vergelijkbare kilometerstand en leeftijd. Dit levert een open in te zien testrapport op, waarin staat hoe de auto op dat moment verhoudingsgewijs scoort. Dit rapport plaatsen we standaard bij ieder voertuig bij ons op de website en daarnaast ligt het in de auto achter de voorruit. Aan de hand van de uitkomst van deze test wordt de prijs van de bus bepaald. Daarom kan het zijn dat twee op het oog dezelfde auto’s van hetzelfde jaar of met dezelfde kilometerstand toch in prijs schelen. Juist om deze reden nodigen wij u ook van harte uit in de grootste bestelbusshowroom van Europa, gelegen centraal in Nederland. Elke auto is anders. Een ding is zeker: Uw volgende staat er zeker tussen: Wij luisteren naar uw verhaal.

BTW / marge:
BTW
Kenteken:
KLEYN1

Opties en accessoires

  • ABS (Anti Blokkeer Systeem)
  • Achteruitrij camera
  • Airconditioning
  • ASR (Anti Slip Regeling)
  • Bluetooth
  • Centrale vergrendeling
  • Elektrische ramen
  • Elektrische spiegels
  • Geen
  • Halogeen
  • Handmatig
  • Radio/cassette
  • Stof
  • Verwarmde spiegels

Wat klanten van ons vinden

99% van de klanten beveelt Financial Lease ZZP aan. De ervaringen van onze klanten delen wij graag met je.

Een Tesla leasen is een heel proces. Gelukkig hebben Arjen en Admir me daar goed bij geholpen en staat er nu een fantastische auto voor de deur.

Door de juiste informatie aan te leveren, is het allemaal snel geregeld.

Graag beveel ik Financial Lease ZZP van harte aan. Deze mensen verstaan hun vak, werken zeer klantgericht, zijn uitstekend bereikbaar, en denken in oplossingen. Voor een ieder die om uiteenlopende redenen hulp zoekt bij de aanschaf van een auto, middels financial lease, zoek contact met deze fijn...

Afbeeldingen van deze Renault Maxity

Deze Renault Maxity wordt aangeboden door

Bestelbus | KLEYN Vans

Zeiving 12 te Vuren
Bekijk alle voertuigen van deze dealer

Omschrijving van deze Renault Maxity

Configuratie: 4x2, Dubbele banden, Eigen gewicht: 2690 kg, Totaalgewicht: 3500 kg, Soort cabine: enkele cabine, Airconditioning, Aantal airbags: 2, Parkeerhulp: Geen, Elektrische ramen, Elektrische spiegels, Radio/cassette, Kleur: Wit, Verwarmde spiegels, Achteruitrij camera, Soort lampen: Halogeen, Bluetooth, Motorvermogen: 100 Kw (134 Hp), Brandstof: diesel, Euro: 5, Distributie type: Distributieketting, Soort versnellingsbak: Handgeschakeld, Versnellingen: 6, Stuurbekrachtiging, ABS (Anti Blokkeer Systeem), ASR (Anti Slip Regeling), Start accu, Achteropstap, Imperiaal: Geen, Zijdeuren: 1, Achtersluiting: dubbele deur, Centrale vergrendeling, Zitplaatsen: 3, Stoelopstelling: 1+2, Stoelbekleding: stof, Stoel verstelling: Handmatig, Merk koelmotor: Carrier, Type koelmotor: Xarios 350, Koelmotor: Koelcompressor, Soort koeling: Koelen, Dag/nacht koeling: dag cooling, Carrier Koelwagen FRIGO Dubbellucht Zijdeur!, Reservewiel, Profiel reservewiel: 4 %, Banden soort: Zomer banden

Meer informatie

Algemene informatie
Carrosserievorm: Koel-vriestransport (bestelbus)
Tellerstand: 80.360 km
Cabine: dag
Referentienummer: 327306

Transmissie
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld

Asconfiguratie
Bandenmaat: 195/70R15
Remmen: schijfremmen
Vering: bladvering
As 1: Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
As 2: Dubbellucht; Bandenprofiel linksbinnen: 6 mm; Bandenprofiel linksbuiten: 6 mm; Bandenprofiel rechtsbinnen: 6 mm; Bandenprofiel rechtsbuiten: 6 mm

Maten en gewichten
Laadvermogen: 810 kg
GVW: 3.500 kg
Afmetingen (LxBxH): 520 x 210 x 290 cm
Wielbasis: 290 cm

Functioneel
Afmetingen laadruimte: 320 x 189 x 195 cm
Hoogte laadvloer: 85 cm
Koelmotor: motor aangedreven

Interieur
Aantal zitplaatsen: 3

Milieu
Emissieklasse: Euro 5

Staat
Algemene staat: goed
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 249 per kwartaal

Garantie
Garantie: Bedrijfsauto’s tot 180.000 km en 8 jaar leveren wij met tot wel 2 jaar garantie, wanneer u kiest voor een afleverpakket waarbij wij van u de auto ook een servicebeurt mogen geven. Garantiewerk kunt u in overleg met onze snel beslissende 14-talige servicedesk bij u in de buurt laten uitvoeren. In tegenstelling tot bij andere adressen is deze garantie ook geldig als u door Europa rijdt of op vakantie bent. Naast garantie bent u bij ons zeker van de kwaliteit van uw aankoop! Elke bus wordt namelijk door ons TÜV-Nord gecontroleerde testcentrum op 22 punten op voorhand volledig geïnspecteerd. Er wordt gekeken hoe de bus zich verhoudt tot anderen van hetzelfde type met vergelijkbare kilometerstand en leeftijd. Dit levert een open in te zien testrapport op, waarin staat hoe de auto op dat moment verhoudingsgewijs scoort. Dit rapport plaatsen we standaard bij ieder voertuig bij ons op de website en daarnaast ligt het in de auto achter de voorruit. Aan de hand van de uitkomst van deze test wordt de prijs van de bus bepaald. Daarom kan het zijn dat twee op het oog dezelfde auto’s van hetzelfde jaar of met dezelfde kilometerstand toch in prijs schelen. Juist om deze reden nodigen wij u ook van harte uit in de grootste bestelbusshowroom van Europa, gelegen centraal in Nederland. Elke auto is anders. Een ding is zeker: Uw volgende staat er zeker tussen: Wij luisteren naar uw verhaal.
Renault Maxity

Renault Maxity 2.5 carrier koelwagen