Polestar 2 Long Range Dual Motor Launch Edition 78kWh | Pano | Apple CarPlay | Stuur- en Stoelverw.

€ 22.450,- Incl. BTW (Leasebedrag € 18.554)

Dit kun je van ons verwachten

Een lease is zeer eenvoudig aan te vragen, kosteloos èn geheel vrijblijvend. Wanneer je een financial lease aanvraagt, dan ontvang je soms al binnen 15 minuten een goedgekeurde offerte in je mailbox. We zijn sneller dan je denkt!

Heb je een vraag? Bel dan 085 - 773 1079 of stuur ons een WhatsApp.

Voertuiggegevens van deze Polestar 2

Kilometerstand:
118.447 km
Brandstof:
Elektrisch
Transmissie:
Automaat
Bouwjaar:
10-2020
Carrosserie:
Hatchback
Gewicht:
2098 kg
Kleur:
Wit
Deuren:
5 deuren
Zitplaatsen:
5 zitplaatsen
Vermogen:
408 PK
Energylabel:
A
BTW / marge:
BTW
Kenteken:
J-168-PZ

Opties en accessoires

  • 100% onderhouden
  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Achterstoelen verwarmd
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Airbag(s) hoofd achter
  • Airbag(s) hoofd voor
  • Airbag(s) side voor
  • Airco automatisch
  • Alarm klasse 1(startblokkering)
  • Alarmsysteem
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Armsteun achter
  • Armsteun voor
  • Audio installatie premium
  • Autonomous Emergency Braking
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Bots waarschuwing systeem
  • Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
  • Buitenspiegels elektr. met geheugen
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • Connected services
  • Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
  • DAB
  • Dodehoekdetectie met correctie
  • Draadloze telefoonlader
  • Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
  • Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
  • Elektrisch verstelbare passagiersstoel
  • Elektronisch Stabiliteits Programma
  • Hill hold functie
  • Interieur voorverwarming/(koeling)
  • Isofix bevestiging voor kinderzitjes
  • Keyless entry
  • Keyless start
  • Koplampen adaptief
  • Koplampreiniging
  • LED achterlichten
  • LED koplampen
  • LED mistlampen
  • Lendesteun(en) verstelbaar
  • Lichtmetalen velgen 19"
  • Mistlampen voor adaptief
  • Multimedia-voorbereiding
  • Navigatiesysteem full map
  • Niet in gerookt
  • Oplaadmogelijkheid
  • Panoramadak
  • Parkeersensor achter
  • Parkeersensor voor
  • Regensensor
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Rondomzicht camera
  • Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
  • Stuur verwarmd
  • Trekhaak (meerprijs v.a 500euro)
  • Uitparkeer waarschuwing
  • Uitwijk assistent
  • Verkeersbord detectie
  • Vermoeidheids herkenning
  • Vervolgbotsing preventie
  • Volledig digitaal instrumentenpaneel
  • Voorstoelen verwarmd
  • WiFi

Wat klanten van ons vinden

99% van de klanten beveelt Financial Lease ZZP aan. De ervaringen van onze klanten delen wij graag met je.

Hele snelle en goede service vanaf moment van online aanvraag binnen een uur al een offerte en telefonisch contact. Maandag aangevraagd en op donderdag ochtend reed ik weg in een mooie bestelbus. Vragen werd goed naar geluisterd en op geantwoord.

Ik heb het geprobeerd bij verschillende leasemaatschappijen om een tweede auto te leasen, helaas werd mijn aanvraag geweigerd. Door professionele hulp van Financial Lease ZZP heb ik nog een Mercedes kunnen leasen, het visitekaartje van mijn bedrijf, en dankzij hun en Hiltermann bank heeft mijn be...

Ben prima geholpen! Ze zijn klantgericht, betrouwbaar, je weet waar je aan toe bent en ze zijn heel snel en regelen je zaken top! Ook het afhandelen met de dealer doen ze super! Achteraf krijg je het precies zo zoals ze het berekend hebben en je hoeft zelf niets meer te doen!

Afbeeldingen van deze Polestar 2

Deze Polestar 2 wordt aangeboden door

Vakgarage Auto Nol

Tabaksplanter 4a te NIJKERK GLD
Bekijk alle voertuigen van deze dealer

Omschrijving van deze Polestar 2

Whatsapp: 06- 57668466

Hij biedt volop ruimte, deze Polestar 2, en dankzij zijn elektrische aandrijving is er ook plenty vermogen voor een dynamische rijstijl. Deze auto is van het bouwjaar 2020 en heeft 118447 kilometer gelopen. Ervaar de kracht en stilte van de elektromotor tijdens het rijden. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Met het grote glazen panoramadak voelt het alsof u in een cabrio zit. Ook de passagiers worden verwend, door de verwarmde achterbank. Tot de uitrusting van deze Polestar behoren ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.

Alle benodigde informatie helder in beeld: het digitale dashboard is een geweldige rijhulp. Met de 360 graden camera op deze auto wordt parkeren in smalle parkeerplekken een makkie dankzij het optimale zicht dat het apparaat levert. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. De auto's van vandaag rijden niet alleen subliem, maar luisteren ook goed. Via een speciale app kunt u overal diverse functies controleren en de status van de auto inzien. Topprestaties in muziek en geluid? Dat is bijgeleverd in de vorm van het high performance audiosysteem! De uitrusting van deze Polestar is met full map navigatiesysteem, WIFI-hotspot, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor behoorlijk compleet.

In de Polestar 2 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. Deze Polestar 2 is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. De actieve dodehoekdetectie draagt bij aan uw eigen veiligheid en die van uw medeweggebruikers. U bent mede dankzij forward collision warning system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.

Wij leveren deze auto met het tellerrapport van Nationale Autopas. Deze elektrische auto staat klaar met een volle accu. Een proefrit maken is zo geregeld. Neem even contact op en we maken een afspraak!

Meer informatie

Algemene informatie
Modeljaar: 2020
Tellerstand: 118.447 km

Technische informatie
Vermogen: 300 kW (408 PK)
Vermogen elektromotor(en): 150 kW (204 PK)
Koppel: 660 Nm

Aandrijving
Actieradius: 500 km

Transmissie
Transmissie: 1 versnellingen, Automaat

Prestaties
Acceleratie (0-100): 4,7 s
Topsnelheid: 205 km/u

Maten
Afmetingen (LxBxH): 461 x 189 x 148 cm
Wielbasis: 274 cm

Gewichten
Laadvermogen: 502 kg
GVW: 2.600 kg
Max. trekgewicht: 1.500 kg (ongeremd 750 kg)

Accu
Accu: 78 kWh, Type lithium-ion
Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 74 km actieradius per uur, compleet vol in 7 uur en 5 minuten
Accu snelladen: Combined Charging System, 150 kW, 626 km actieradius per uur, compleet vol in 0 uur en 24 minuten

Interieur
Aantal zitplaatsen: 5

Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 16,7 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 0 g/km

Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
100% Onderhouden: Ja (kwaliteitslabel aanwezig)
Aantal eigenaren: 5

Staat
Algemene staat: goed
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 99 - € 110 per kwartaal

Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja

Productveiligheid
Fabrikant: Vakgarage Auto Nol Tabaksplanter 4a 3861SH NIJKERK GLD, NL 0332465517 http://www.autonol.nl verkoop@autonol.nl

Overige informatie
Laadtijd normaal stopcontact: 21:40
Laadtijd aan krachtstroom aansluiting 3 fase: 03:33
Bruikbare accucapaciteit: 74.1 kWh
Ingeschatte actieradius: 400 km
Ingeschat verbruik: 21.5 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer: 371 km
Actieradius praktijk winter: 320 km
Verbruik praktijk zomer: 21.16 kWh/100km
Verbruik praktijk winter: 25.35 kWh/100km
Polestar 2

Polestar 2 Long Range Dual Motor Launch Edition 78kWh | Pano | Apple...