Tesla Model 3 Long Range, AWD, 75 kWh

€ 27.950,- Incl. BTW (Leasebedrag € 23.099)

Dit kun je van ons verwachten

Een lease is zeer eenvoudig aan te vragen, kosteloos èn geheel vrijblijvend. Wanneer je een financial lease aanvraagt, dan ontvang je soms al binnen 15 minuten een goedgekeurde offerte in je mailbox. We zijn sneller dan je denkt!

Heb je een vraag? Bel dan 085 - 773 1079 of stuur ons een WhatsApp.

Voertuiggegevens van deze Tesla Model 3

Kilometerstand:
71.600 km
Brandstof:
Elektrisch
Transmissie:
Automaat
Bouwjaar:
09-2021
Carrosserie:
Hatchback
Gewicht:
1819 kg
Kleur:
Grijs
Deuren:
5 deuren
Zitplaatsen:
5 zitplaatsen
Vermogen:
351 PK
Energylabel:
A
Garantie:
3 maanden garantie. 7.500 km garantie
BTW / marge:
BTW
Kenteken:
P-394-TD

Opties en accessoires

  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Achterbank verwarmd
  • Alarm klasse 1(startblokkering)
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Anti doorSlip Regeling
  • Audio installatie premium
  • Autonomous Emergency Braking
  • Bestuurdersairbag
  • Bluetooth telefoonvoorbereiding
  • Bots waarschuwing systeem
  • Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
  • Buitenspiegels elektr. met geheugen
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Connected services
  • Dodehoek Detectie
  • Electronic climate controle
  • Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
  • Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
  • Elektronisch Stabiliteits Programma
  • Hoofd airbag(s) achter
  • Hoofd airbag(s) voor
  • Houtafwerking interieur
  • Instructieboekjes aanwezig
  • Keyless entry
  • Keyless start
  • LED mistlampen
  • Lichtmetalen velgen 19"
  • Metallic
  • Multimedia-voorbereiding
  • Navigatiesysteem full map
  • Onderhoudsboekje (fysiek)
  • Oplaadmogelijkheid
  • Panoramadak
  • Passagiersairbag
  • Rookvrij
  • Spraakbediening
  • Trekhaak
  • Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
  • Voorstoelen verwarmd
  • WiFi voorbereiding
  • Zij airbag(s) voor

Wat klanten van ons vinden

99% van de klanten beveelt Financial Lease ZZP aan. De ervaringen van onze klanten delen wij graag met je.

Hele snelle en nette service! Binnen een paar dagen was de financiering rond, en een week later reed ik in een prachtige bedrijfswagen! Top! Bedankt, en kom zeker terug.

Al jaren lang erg goed. Duidelijk en je hebt het gevoel dat mensen hard voor je werken (en volgens mij is dat ook zo)

Hele snelle en goede service vanaf moment van online aanvraag binnen een uur al een offerte en telefonisch contact. Maandag aangevraagd en op donderdag ochtend reed ik weg in een mooie bestelbus. Vragen werd goed naar geluisterd en op geantwoord.

Afbeeldingen van deze Tesla Model 3

Deze Tesla Model 3 wordt aangeboden door

Bankers Bedrijfswagens

Rijksweg Noord 19 te Echt
Bekijk alle voertuigen van deze dealer

Omschrijving van deze Tesla Model 3

LET OP GEWIJZIGDE OPENINGSTIJDEN KERSTPERIODE:
22&23 december van 9 tot 17 uur; 24 december van 9 tot 13 uur.
25,26,27 december gesloten.
29&30 december van 9 tot 17 uur; 31 december van 9 tot 13 uur.
1 tot en met 4 januari zijn we gesloten.
5 januari zijn we er weer.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bedrijfswagens met een datum eerste toelating tot en met 31-12-2024 zijn BPM-vrij indien u ondernemer bent. Ook in 2025! Dus koopt u vanaf 2025  een bedrijfswagen die een eerste tenaamstelling heeft voor 1-1-2025 dan hoeft u geen (rest)BPM hierover te betalen. De belastingdienst noemt dit de overgangsregeling waarvan ondernemers gebruik kunnen maken.
https://www.belastingdienst.nl/wps/wcm/connect/nl/bpm/content/veranderingen-ondernemersregeling-bpm-bestelauto-2025



De Tesla Model 3 is uw perfecte partner voor elke rit. Hij brengt u volledig elektrisch naar uw bestemming. De actieradius van deze auto is ruim voldoende voor de meeste dagelijkse ritten en de laadtijd zal u nog verbazen. Dankzij de elektrische stoelbediening is het gemakkelijk om de optimale zitpositie te vinden. In weer en wind een cabriosensatie? Dat kan met het riante glazen panoramadak. Ook de passagiers achterin ervaren het ultieme comfort, dankzij de verwarmde achterbank. Verder is de Tesla uitgerust met: 19 inch lichtmetalen velgen en in delen neerklapbare achterbank.

De conditie van deze auto is 24/7 inzichtelijk dankzij Connected Services. Smakelijke subs en knisperend hoog: het high performance audiosysteem geeft elke frequentie een kwaliteitsbehandeling voor akoestisch genieten onderweg. Met de electronic climate control selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Klinkt dit bekend? Met een volle boodschappentas bij uw auto aankomen en dan onderin op zoek moeten naar de sleutel. Hoeft niet bij deze Tesla Model 3 dankzij de keyless entry. Autosleutels? Overbodig. Met de elektronische token op zak stapt u zo in en met een druk op de start-stopknop is de motor in bedrijf. Ook dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem en automatisch dimmende buitenspiegels horen tot de voorzieningen op deze auto.

In de Tesla Model 3 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Mindert een voorligger onverwachts te veel vaart, dan komt de forward collision warning in actie en waarschuwt meteen. Ook helpen het dodehoekdetectie en autonoom remsysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.

Een proefrit? Natuurlijk! Neem contact op en we maken een afspraak om u te overtuigen van deze kwaliteitsauto!

VERMELDE PRIJZEN ZIJN EX. BTW TENZIJ ANDERS VERMELD. 

Standaard afleverpakket:

De auto is gecontroleerd en voldoet aan alle APK eisen. Wij adviseren om binnen 2500km een onderhoudsbeurt te laten uitvoeren.
  • Volledige poetsbeurt
  • Tenaamstelling
  • Minimaal 6 maanden APK (anders nieuwe APK)
  • Technische basiscontrole en vloeistoffen op niveau brengen (geen beurt)
  • 3 maanden Autotrust instap garantie pakket (max. 7500km)
  • Bij alle voertuigen tot 12 jaar oud en max. 200000km.

 Uitgebreid afleverpakket:
  • Volledige poetsbeurt
  • Tenaamstelling
  • Minimaal 6 maanden APK (anders nieuwe APK)
  • Technisch uitgebreide controle
  • Grote beurt (olie, filters, controle en eventueel vervangen van overige slijtageonderdelen, interval 15000km)
  • 3 maanden Autotrust uitgebreid garantie pakket (max. 7500km)
  • Alleen mogelijk bij voertuigen tot 8 jaar oud en/of max 150000km.
  • Meerprijs: 995,- ex btw

  • Meerprijs bezorgen: vanaf 125,- ex
  • Meerprijs extra sleutel: vanaf 150,- ex
  • Meerprijs vervangen distributie: op aanvraag
Uiteraard kunnen wij ook financial lease aanbieden. Tussentijds of geheel boetevrij inlossen is mogelijk!

Houd er rekening mee dat de auto’s die wij verkopen niet nieuw zijn. Het bekijken van de auto in persoon geeft u de kans om de algemene conditie, het interieur, de werking van de verschillende systemen en onderdelen, de staat van onderhoud en andere voor u belangrijke aspecten te beoordelen en te controleren. Bovendien kunt u tijdens uw bezoek eventuele vragen stellen en kunt u de auto testen door een proefrit te maken.  Bedankt voor uw interesse en we kijken ernaar uit om u te verwelkomen voor een bezichtiging.
U koopt een gebruikt product, slijtage onderdelen, niet af-fabrieks geleverde onderdelen en accessoires zijn ten allen tijde uitgesloten van garantie! Alle voertuigen ouder dan 12 jaar en/of met meer dan 200000km worden voetstoots geleverd zonder enige vorm van garantie of conformiteit.

Bezoekadres:
Rijksweg Noord 19
6102 BM ECHT
NEDERLAND

Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 8.00-17.00 uur.
Zaterdag: 9.00-13.00 uur.
Zon- en Feestdagen: gesloten.
Contact/videogesprek via Whatsapp of Facetime  is ook mogelijk.



Nous livrons également à l'étranger et pouvons préparer les documents d'exportation.

Wir liefern auch ins Ausland und können Exportdokumente erstellen.

*** Deze advertentie is onder voorbehoud van fouten, prijswijzigingen en / of tussentijdse verkoop ***

Trefwoorden: Grijs kenteken - Bedrijfswagen - Bedrijfsauto – Bedrijfsbus- bestelwagen - Dubbele Cabine - DC - Dubbel cabine - Servicewagen - Serviceauto - Open Laadbak - Pick-Up - Meubelbak - Bakwagen – gesloten – vries/koel – vriesauto – vrieswagen - Koelwagen - Koelauto - Kraan - Laadkraan - Kipper – kieper - Glasresteel - Resteel - Laadklep – laadlift- lift - klep - Bedrijfswageninrichting - Bedrijfsautoinrichting - 4 Motion - 4matic - 4X4 - L1H1 - L1H2 - L2H1 - L2H2 - L2H3 - L3H2 - L3H3 - L4H2 - L4H3 – L2 – L3- L4 – L5- H2 -H3 Dubbel lucht - Imperiaal - Schuifdeur - Trekhaak – imperial -  Servicebus - Personenbus - Groepsvervoer - Kombi - Combi - Passenger - Tourer – shuttle - Lang - Hoog – opbouw - Autotransporter - Luchtvering - Maxi - Dubbel cabine - Hiab - Palfinger - Atlas - Maxilift - Fassi - HMF - be trekker - Clixstar - Clickstar - Clixtar - Koelvries - Werkplaatsinrichting - Sortimo- Zijdeur - Schuifdeur- Dubbele schuifdeur – verhoogd - Verlengd

Meer informatie

Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2023
Tellerstand: 71.600 km

Technische informatie
Koppel: 527 Nm

Aandrijving
Actieradius: 602 km

Prestaties
Acceleratie (0-100): 4,8 s
Topsnelheid: 233 km/u

Maten
Afmetingen (LxB): 469 x 185 cm
Wielbasis: 288 cm

Gewichten
Laadvermogen: 413 kg
GVW: 2.232 kg
Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 750 kg)

Accu
Accu: 75 kWh
Accu laden: 11 kW
Accu snelladen: 250 kW

Interieur
Aantal zitplaatsen: 5

Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 13,2 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km

Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal handzenders: 2

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 80 - € 88 per kwartaal

Garantie
Garantie: Autotrust Instap-pakket
Garantie: 3 maanden
Garantie: 7.500 km

Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Tesla Motors BV Gustav Mahlerplein 76A 1082 MA Amsterdam, NL 0499-462993 www.teslamotors.com EUsales@teslamotors.com

Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Tesla Model 3

Tesla Model 3 Long Range, AWD, 75 kWh