GMC Sierra 1500 | AT4 | 6.2L V8 | 360 Camera | Head-up display | Digital Cluster Getoonde accessoires zijn verkrijgbaar tegen meerprijs
€ 84.699,- Incl. BTW (Leasebedrag € 69.999)
Dit kun je van ons verwachten
Een lease is zeer eenvoudig aan te vragen, kosteloos èn geheel vrijblijvend. Wanneer je een financial lease aanvraagt, dan ontvang je soms al binnen 15 minuten een goedgekeurde offerte in je mailbox. We zijn sneller dan je denkt!
Heb je een vraag? Bel dan 085 - 773 1079 of stuur ons een WhatsApp.
Voertuiggegevens van deze GMC Sierra
- Kilometerstand:
- 20 km
- Brandstof:
- Benzine
- Transmissie:
- Automaat
- Bouwjaar:
- 12-2024
- Carrosserie:
- Gewicht:
- 2525 kg
- Kleur:
- Zwart
- Deuren:
- 4 deuren
- Zitplaatsen:
- 5 zitplaatsen
- BTW / marge:
- BTW
- Kenteken:
- DU-SA-78
Opties en accessoires
- 360 top view camera
- 8 inch color-touch screen infotainment systeem
- Adaptieve Cruise Control
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco
- Anti doorSlip Regeling
- Armsteun
- Binnenspiegel met auto-dimming en volledig camera display
- Bluetooth audio streaming
- Bose Premium Sound System: 7-speaker system met woofer
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Derde remlicht
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- HD Surround Vision
- Head-up display
- Hill hold functie
- Hoofdsteunen achter
- Infotainment System met 8-inch diagonaal kleuren touch-screen
- Keyless start
- Lane Change Alert met Side Blind Zone Alert
- LED dagrijverlichting
- Lederen bekleding
- Lichtmetalen velgen 18 inch
- Mistlampen voor
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor voor en achter
- Rear Cross Traffic Alert
- Schuif-/kanteldak
- Soft Close portieren
- Stoelventilatie
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Treeplanken
- Wireless Android Auto / Apple carplay
- Zonnescherm
Wat klanten van ons vinden
99% van de klanten beveelt Financial Lease ZZP aan. De ervaringen van onze klanten delen wij graag met je.
Door de juiste informatie aan te leveren, is het allemaal snel geregeld.
Goede communicatie, en vragen worden snel beantwoord.
Een Tesla leasen is een heel proces. Gelukkig hebben Arjen en Admir me daar goed bij geholpen en staat er nu een fantastische auto voor de deur.
Afbeeldingen van deze GMC Sierra
Deze GMC Sierra wordt aangeboden door
DUSA Amsterdam
Keurenplein 9 te AMSTERDAM
Bekijk alle voertuigen van deze dealer
Omschrijving van deze GMC Sierra
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. U kunt deze nieuwe auto nu direct verkrijgen, want hij is op voorraad. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Een lederen interieur staat al decennia voor stijl en klasse. Ook bij deze GMC SIERRA. Zit u goed? De stoelen zijn eenvoudig instelbaar dankzij de elektrische bediening met geheugen. Deze GMC SIERRA heeft een verwarmd stuurwiel. Nooit meer koude handen onderweg. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer schuif- en kanteldak, 18 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, treeplanken en elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels.Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. In deze auto klinkt uw favoriete muziek nog beter dankzij het audiosysteem met bluetoothstreaming. De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. Makkelijk en veilig is de keyless start. Met de elektronische sleutel op zak start u de auto met enkel een druk op de knop. Allicht is er in deze auto ook airconditioning. De uitrusting van deze GMC is met navigatiesysteem en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet.
De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. U hoeft onderweg uw hoofd nooit te draaien of uw blik te verplaatsen om dashboard-info af te lezen. De head-up display projecteert alles op de voorruit. U kunt rijden als een jachtpiloot.
Natuurlijk is dit een splinternieuwe auto en hij wordt dus geleverd met volledige fabrieksgarantie. Daarbij kunnen we u verschillende gunstige financieringsvormen aanbieden. We maken graag een afspraak met u.
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Pick-Up (grijs kenteken)
Modeljaar: 2025
Tellerstand: 20 km
Transmissie
Transmissie: 10 versnellingen, Automaat
Gewichten
Laadvermogen: 696 kg
GVW: 3.221 kg
Interieur
Aantal zitplaatsen: 5
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen
Productveiligheid
Fabrikant: DUSA Amsterdam Keurenplein 9 1069CD AMSTERDAM, NL 0204109090 http://www.dusa.nl info@dusa.nl