Audi Q2 35 TFSI S Edition 3x S Line Automaat | Panoramadak | B&O HiFi | Leder Sport INT | 19" LM Velgen | Achteruitrijcamera | Park Assist | 1 Eigenaar!

Dit kun je van ons verwachten

Een lease is zeer eenvoudig aan te vragen, kosteloos èn geheel vrijblijvend. Wanneer je een financial lease aanvraagt, dan ontvang je soms al binnen 15 minuten een goedgekeurde offerte in je mailbox. We zijn sneller dan je denkt!

Heb je een vraag? Bel dan 085 - 773 1079 of stuur ons een WhatsApp.

Voertuiggegevens van deze Audi Q2

Kilometerstand:
83.280 km
Brandstof:
Benzine
Transmissie:
Automaat
Bouwjaar:
01-2020
Carrosserie:
SUV
Gewicht:
1280 kg
Kleur:
Grijs
Deuren:
5 deuren
Zitplaatsen:
5 zitplaatsen
Vermogen:
150 PK
Cilinderinhoud:
1498 cm3
Aantal cilinders:
4
Energylabel:
B
BTW / marge:
Marge

Opties en accessoires

  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Airbag(s) hoofd achter
  • Airbag(s) hoofd voor
  • Airbag(s) side voor
  • Airco automatisch
  • Alarm klasse 1(startblokkering)
  • Aluminium interieur afwerking
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Anti doorSlip Regeling
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Armsteun voor
  • Autonomous Emergency Braking
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Bluetooth
  • Boordcomputer
  • Bots waarschuwing systeem
  • Brake Assist System
  • Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur
  • Bumpers in carrosseriekleur
  • Centrale vergrendeling met afstandsbediening
  • Connected services
  • Cruise control
  • DAB
  • Dimlichten automatisch
  • Draadloze telefoonlader
  • Elektrische ramen achter
  • Elektrische ramen voor
  • Elektronisch Stabiliteits Programma
  • Elektronische remkrachtverdeling
  • Hemelbekleding donker
  • Hill hold functie
  • LED achterlichten
  • LED dagrijverlichting
  • Lederen/stof bekleding
  • Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
  • Matrix LED koplampen
  • Multimedia-voorbereiding
  • Navigatiesysteem full map
  • Parkeersensor achter
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Radio
  • Regensensor
  • Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
  • S Line exterieur
  • Sportonderstel
  • Sportstoelen
  • Sportstuur
  • Sportstuur leder
  • Start/stop systeem
  • Stuur leder
  • Stuur multifunctioneel
  • Stuur verstelbaar
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Volledig digitaal instrumentenpaneel
  • Warmtewerend glas
  • WiFi

Wat klanten van ons vinden

99% van de klanten beveelt Financial Lease ZZP aan. De ervaringen van onze klanten delen wij graag met je.

Ik had een paar auto's uitgezocht en bekeken. En 1 auto wilde ik graag kopen. De helft zelf betalen en de andere helft in de financial lease vorm. De aanvraag en de goedkeuring ging razend snel. Erg tevreden hierover.

Snel en fijn contact. Afhandeling gaat ook supersnel. Een auto op het oog gehad en binnen een week was alles geregeld en stonden we op de weg met de nieuwe auto. Snel contact en goede uitleg bij vragen.

Informatief, klantenservice, klantvriendelijk bedrijf. Zeker een aanbeveling.

Afbeeldingen van deze Audi Q2

Deze Audi Q2 wordt aangeboden door

Marco Kolt Automobielen

J.C. van Neckstraat 11 te IJMUIDEN
Bekijk alle voertuigen van deze dealer

Omschrijving van deze Audi Q2

Subtiele klasse, compromisloze luxe en een ongeëvenaarde uitstraling – deze Audi Q2 35 TFSI S Edition in het exclusieve Nardo Grey is een auto voor de fijnproever. Een zeldzaam verfijnde samenstelling, uitsluitend verkrijgbaar bij Marco Kolt Exclusief.

Deze Audi Q2 (23-01-2020) presenteert zich in een uitzonderlijk verzorgde staat en is afkomstig van één eigenaar. De combinatie van de krachtige en verfijnde 1.5 TFSI motor (110 kW) met de naadloos schakelende S-tronic automaat resulteert in een rijervaring die zowel moeiteloos als indrukwekkend verfijnd is.

Het exterieur in Nardo Grey straalt ingetogen luxe uit – een kleur die niet schreeuwt, maar spreekt. In samenspel met de S Line details en de elegante 19 inch lichtmetalen velgen ontstaat een design dat kracht en exclusiviteit perfect in balans houdt.

Binnenin wordt u omgeven door een ambiance die tot in detail is doordacht. De lederen sportstoelen, de zwarte hemelbekleding en de hoogwaardige afwerking creëren een interieur dat rust, comfort en sportiviteit harmonieus combineert. Het Bang & Olufsen audiosysteem levert een kristalheldere geluidsbeleving, terwijl het panoramadak het interieur verrijkt met licht en ruimte. De Audi Virtual Cockpit en MMI Navigatie Touch vormen het digitale hart – intuïtief, modern en volledig geïntegreerd.

Tijdens het rijden openbaart zich het ware karakter van deze Q2. Stil, solide en verfijnd, met een onderstel dat vertrouwen en precisie uitstraalt. Dankzij Audi Drive Select en het sportonderstel beweegt de auto zich met vanzelfsprekende elegantie, of u nu kiest voor comfort of dynamiek. Binnen zijn segment behoort dit tot de absolute top – een auto die niet alleen rijdt, maar overtuigt.

De uitrusting is vanzelfsprekend compleet en afgestemd op comfort en veiligheid van het hoogste niveau:

Achteruitrijcamera & Park Assist
Matrix LED koplampen & grootlichtassistent
Adaptieve cruise control & noodremsysteem
Keyless entry & elektrische achterklep
Apple CarPlay / Android Auto & draadloze lader
Rijstrookassistent en geavanceerde rijhulpsystemen

Aanvullend zorgen stoelverwarming, automatische climate control, DAB+ en uitgebreide connectiviteit voor een reiservaring waarin niets ontbreekt.

Deze Audi Q2 onderscheidt zich niet door overdaad, maar door perfectie in detail, balans in design en verfijning in rijden. Een auto voor wie waarde hecht aan kwaliteit, uitstraling en beleving.

Exclusief verkrijgbaar bij Marco Kolt Exclusief.
Bezichtiging uitsluitend op afspraak in ons clubhuis.

Prijs zo mee: €26.990
Prijs met Marco Kolt Exclusief garantie: €27.990

Voor wie het verschil ziet – en voelt.

Welkom bij Marco Kolt Exclusief

Bij Marco Kolt Exclusief ben ik uw vaste aanspreekpunt.
Ik doe het graag op mijn manier: persoonlijk, eerlijk en zonder poespas. Geen gelikte showroom en geen verkooppraatjes, maar een clubhuis waar u zich direct welkom voelt.

Wanneer u bij Marco Kolt Exclusief binnenstapt, komt u in mijn hal met warmte & karakter. Een plek waar auto’s centraal staan en waar ik graag de tijd neem voor elke klant. Rustig kijken, praten, vragen stellen — met een goede kop koffie erbij. Zo hoort het wat mij betreft.

Ik werk uitsluitend op afspraak, zodat ik u altijd mijn volledige aandacht kan geven. Dat kan uiteraard tijdens openingstijden, maar afspreken buiten openingstijden is ook mogelijk. Flexibel, persoonlijk en afgestemd op uw agenda.

Afspraak maken

? Bel mij gerust op: 06 53 135 177

Openingstijden (op afspraak):

Maandag t/m vrijdag: 09.30 – 17.00 uur

Zaterdag: 10.00 – 14.00 uur

Buiten openingstijden in overleg mogelijk

Bij Marco Kolt Exclusief draait het niet om aantallen, maar om kwaliteit, vertrouwen en goede service. Gewoon normaal, zonder gedoe — precies zoals ik zelf ook geholpen wil worden.

Ik heet u van harte welkom in het clubhuis.

Hartelijke groet,

Marco Kolt
Marco Kolt Exclusief ☕?

Meer informatie

Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2020 - 2026
Tellerstand: 83.280 km

Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Transmissie: 7 versnellingen, Automaat
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 8,6 s
Topsnelheid: 218 km/u
Max. trekgewicht: 1.500 kg (ongeremd 750 kg)
Wielbasis: 260 cm

Interieur
Aantal zitplaatsen: 5

Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
APK: Nieuwe APK bij aflevering
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen

Productveiligheid
Fabrikant: Marco Kolt Automobielen J.C. van Neckstraat 11 1972LV IJMUIDEN, NL 0653135177 http://www.marcokolt.nl marcokolt@marcokolt.nl
Audi Q2

Audi Q2 35 TFSI S Edition 3x S Line Automaat | Panoramadak | B&O ...