Toyota pro-ace Shuttle 1.5 D-4D Cool Long | Nette staat! | 24.795 INCLUSIEF BTW INCLUSIEF BPM | 9 Persoons | Trekhaak | Carplay | Navigatie | Airco | Cruise Control | 2 Sleutels | Onderhoudshistorie |

€ 24.695,- Incl. BTW (Leasebedrag € 21.850)

Dit kun je van ons verwachten

Een lease is zeer eenvoudig aan te vragen, kosteloos èn geheel vrijblijvend. Wanneer je een financial lease aanvraagt, dan ontvang je soms al binnen 15 minuten een goedgekeurde offerte in je mailbox. We zijn sneller dan je denkt!

Heb je een vraag? Bel dan 085 - 773 1079 of stuur ons een WhatsApp.

Voertuiggegevens van deze Toyota pro-ace

Kilometerstand:
170.667 km
Brandstof:
Diesel
Transmissie:
Handgeschakeld
Bouwjaar:
11-2022
Carrosserie:
Gewicht:
1634 kg
Kleur:
Grijs
Deuren:
4 deuren
Zitplaatsen:
9 zitplaatsen
Vermogen:
120 PK
Cilinderinhoud:
1499 cm3
Aantal cilinders:
4
Energylabel:
B
BTW / marge:
BTW
Kenteken:
R-867-SL

Opties en accessoires

  • 2 zitplaatsen rechtsvoor
  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Achterklep met ruit
  • Airco
  • Alarm klasse 1(startblokkering)
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Anti doorSlip Regeling
  • Armsteun voor
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Bestuurdersairbag
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Bluetooth telefoonvoorbereiding
  • Brake Assist System
  • Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • Cruise control
  • DAB ontvanger
  • Elektrische ramen voor
  • Elektronisch Stabiliteits Programma
  • Extra getint glas
  • Hill hold functie
  • Lendesteunen (verstelbaar)
  • Metaalkleur
  • Passagiersairbag
  • Radio
  • Stuur verstelbaar
  • Stuurbekrachtiging
  • Stuurwiel multifunctioneel
  • Trekhaak
  • Zij airbag(s) voor
  • Zijschuifdeur rechts

Wat klanten van ons vinden

99% van de klanten beveelt Financial Lease ZZP aan. De ervaringen van onze klanten delen wij graag met je.

Hele snelle en nette service! Binnen een paar dagen was de financiering rond, en een week later reed ik in een prachtige bedrijfswagen! Top! Bedankt, en kom zeker terug.

Ik ben zeer tevreden. Vriendelijke kundige en eerlijke communicatie. Ik mis alleen in het uiteindelijke contract de start datum en moment wanneer ze starten met afschrijven en info waar je extra aflossingen kan doen.

Het ontvangen van de offerte tot aan het leasecontract liep vlot, zonder poespas. Concrete informatie, en goede bereikbaarheid.

Afbeeldingen van deze Toyota pro-ace

Deze Toyota pro-ace wordt aangeboden door

Auto Plantinga

Apolloweg 4A te Leeuwarden
Bekijk alle voertuigen van deze dealer

Omschrijving van deze Toyota pro-ace

Neem contact op met onze verkoopadviseur Daniël op 06-41184369. 

Welkom bij Auto Plantinga - een helemaal nieuw bedrijf (BOVAG aangesloten) aan de Apolloweg 4A te Leeuwarden. Wij hebben meer dan 11 jaar merk dealer ervaring bij diverse merken, hierdoor zijn we gespecialiseerd in diverse merken. Onze werkplaats en showroom is elke dag op afspraak geopend. Van A tot Z volledig ontzorgd. De beste service voor een uitstekende prijs. Neem contact op met onze verkoopadviseur Daniël op 06-41184369. 

Inruil? heel graag! wij maken snel een scherp voorstel voor u. Financiering? Lease? Service Onderhoudsplan? Verzekering? Trekhaak? Ramen Tinten? Wrappen? Andere velgen en of banden? Nieuwe apk? Onderhoudsbeurt? Interieur herstel? Professioneel Poetsen? Beschadiging Herstellen? Andere specifieke wensen? wij hebben alles intern in huis en kunnen alles snel monteren en leveren. Wij gespecialiseerd in Auto`s, Bedrijfsauto`s, Moteren, Campers, Caravans en Boten. Wij verkopen geen nee, alles is mogelijk. 

Staat uw droom auto er niet bij? wij werken samen met meerdere grote autodealers in Nederland. Hierdoor hebben wij de keuze uit ruim 2000 auto`s. Deze auto`s kunnen op erg kort termijn afleveren. Lieveren een helemaal nieuwe auto met een leuke korting? Uiteraard kan Auto Plantinga dit voor u verzorgen! Geen tijd of is de afstand een probleem? Wij kunnen 7 dagen per week met u videobellen. Ook bieden wij de service om de auto door het hele land te bezorgen (dit is mogelijk vanaf 50 euro meerprijs). Geen zin om hiervoor extra te betalen? geen probleem we maken graag een deal met u. Klant is koning!

Bekijk hier onze actuele voorraad: https://www.marktplaats.nl/u/auto-plantinga/10605686/

Standaard afleverpakket: Altijd inbegrepen, Goed advies, Een fijn gesprek, Geldige APK, Vloeistoffen Controle + Aanvullen, 10 Liter Brandstof.
Zekerheid afleverpakket:(meerprijs 895 BOVAG Garantie) kies voor zekerheid, dit betreft 6 maanden garantie, 1 jaar geldige APK, Onderhoudsbeurt en Poetsen (binnen en buiten). 

Heeft u nog andere specifieke wensen met betrekking tot de aflevering, alles is mogelijk, niets is te gek en wij helpen u graag. Afspraak is afspraak en deze komen wij ook na. Ook na de aflevering staan we graag voor u klaar. Wij hechten veel waarde aan vaste relatie die graag terugkomen. 

Van harte welkom bij Auto Plantinga in Leeuwarden. 
LETOP: om misverstanden te voorkomen graag bellen, 7 dagen per week bereikbaar. 

Meer informatie

Algemene informatie
Carrosserievorm: Personenbus
Modelreeks: 2016 - 2022
Tellerstand: 170.667 km

Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 69 liter
Acceleratie (0-100): 12,0 s
Topsnelheid: 172 km/u

Maten
Lengte/hoogte: L3H1
Afmetingen (LxB): 531 x 192 cm
Wielbasis: 327 cm

Gewichten
Laadvermogen: 1.156 kg
GVW: 2.790 kg
Max. trekgewicht: 1.400 kg (ongeremd 750 kg)

Interieur
Aantal zitplaatsen: 9

Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
CO₂-uitstoot (WLTP): 169 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 549 - € 575 per kwartaal

Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Toyota pro-ace

Toyota pro-ace Shuttle 1.5 D-4D Cool Long | Nette staat! | 24.795 INCLUS...