Tesla Model 3 Long Range AWD 75 kWh | Auto Pilot | LUXE | Nette Staat | 2e Eigenaar | NL AUTO |
€ 15.995,- Marge auto
Dit kun je van ons verwachten
Een lease is zeer eenvoudig aan te vragen, kosteloos èn geheel vrijblijvend. Wanneer je een financial lease aanvraagt, dan ontvang je soms al binnen 15 minuten een goedgekeurde offerte in je mailbox. We zijn sneller dan je denkt!
Heb je een vraag? Bel dan 085 - 773 1079 of stuur ons een WhatsApp.
Voertuiggegevens van deze Tesla Model 3
- Kilometerstand:
- 194.840 km
- Brandstof:
- Elektrisch
- Transmissie:
- Automaat
- Bouwjaar:
- 11-2019
- Carrosserie:
- Hatchback
- Gewicht:
- 1831 kg
- Kleur:
- Wit
- Deuren:
- 5 deuren
- Zitplaatsen:
- 5 zitplaatsen
- Vermogen:
- 351 PK
- Energylabel:
- A
- BTW / marge:
- Marge
- Kenteken:
- G-696-NT
Opties en accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie premium
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Connected services
- Dodehoek Detectie
- Electronic climate controle
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Houtafwerking interieur
- Keyless entry
- Keyless start
- LED mistlampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Oplaadmogelijkheid
- Panoramadak
- Passagiersairbag
- Spraakbediening
- Voorstoelen verwarmd
- WiFi voorbereiding
- Zij airbag(s) voor
Wat klanten van ons vinden
99% van de klanten beveelt Financial Lease ZZP aan. De ervaringen van onze klanten delen wij graag met je.
Snel en fijn contact. Afhandeling gaat ook supersnel. Een auto op het oog gehad en binnen een week was alles geregeld en stonden we op de weg met de nieuwe auto. Snel contact en goede uitleg bij vragen.
Hele snelle en nette service! Binnen een paar dagen was de financiering rond, en een week later reed ik in een prachtige bedrijfswagen! Top! Bedankt, en kom zeker terug.
Via een app en email als geregeld binnen 1week. Vraag stelen en krijgen snel antwoord
Afbeeldingen van deze Tesla Model 3
Deze Tesla Model 3 wordt aangeboden door
Auto Plantinga
Apolloweg 4A te Leeuwarden
Bekijk alle voertuigen van deze dealer
Omschrijving van deze Tesla Model 3
Neem contact op met onze verkoopadviseur Daniël op 06-41184369.Welkom bij Auto Plantinga - een helemaal nieuw bedrijf (BOVAG aangesloten) aan de Apolloweg 4A te Leeuwarden. Wij hebben bijna 15 jaar merk dealer ervaring bij diverse merken, hierdoor zijn we gespecialiseerd in diverse merken. Onze werkplaats en showroom zijn 6 dagen per week van 09:00 tot 19:00 geopend. Van A tot Z volledig ontzorgd. De beste service voor een uitstekende en eerlijke prijs. Neem contact op met onze verkoopadviseur Daniël op 06-41184369.
Inruil? heel graag! wij maken snel een scherp voorstel voor u. Financiering? Lease? Service Onderhoudsplan? Verzekering? Trekhaak? Ramen Tinten? Andere velgen en of banden? Nieuwe apk? Onderhoudsbeurt? Interieur herstel? Professioneel Poetsen? Beschadiging Herstellen? Andere specifieke wensen? wij hebben alles intern in huis en kunnen alles snel monteren en leveren. Wij gespecialiseerd in Auto`s, Bedrijfsauto`s en Campers. Wij verkopen geen nee, alles is mogelijk.
Staat uw droom auto er niet bij? wij werken samen met meerdere grote autodealers in Nederland en zoeken graag samen met u naar de juiste auto. Liever een helemaal nieuwe auto met een leuke korting? Uiteraard kan Auto Plantinga dit voor u verzorgen! Geen tijd of is de afstand een probleem? Wij kunnen 6 dagen per week met u videobellen. Ook bieden wij de service om de auto door het hele land te bezorgen (dit is mogelijk vanaf 50 euro meerprijs). Geen zin om hiervoor extra te betalen? geen probleem we maken graag een deal met u. Klant is koning!
Bekijk hier onze actuele voorraad: https://www.marktplaats.nl/u/auto-plantinga/10605686/
Standaard afleverpakket: Altijd inbegrepen, Goed advies, Een fijn gesprek, Geldige APK, Vloeistoffen Controle (Olie, koelvloeistof en ruitenwisser vloeistof) en 10 Liter Brandstof.
Zekerheid afleverpakket:(meerprijs 895 BOVAG Garantie) kies voor zekerheid, dit betreft 6 maanden garantie, 1 jaar geldige APK, Onderhoudsbeurt en Poetsen.
Heeft u nog andere specifieke wensen met betrekking tot de aflevering, alles is mogelijk, wij helpen u graag. Ook na de aflevering staan we graag voor u klaar. Wij hechten veel waarde aan vaste relatie die graag terugkomen.
Van harte welkom bij Auto Plantinga in Leeuwarden.
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2023
Tellerstand: 194.840 km
Technische informatie
Koppel: 527 Nm
Aandrijving
Actieradius: 602 km
Prestaties
Acceleratie (0-100): 4,8 s
Topsnelheid: 233 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 474 kg
GVW: 2.305 kg
Afmetingen (LxB): 469 x 185 cm
Wielbasis: 288 cm
Accu
Accu: 75 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu snellaadvermogen: 250 kW
Interieur
Aantal zitplaatsen: 5
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 13,2 kWh/100km
CO₂-uitstoot (NEDC): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 233 - € 255 per kwartaal
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Tesla Motors BV Gustav Mahlerplein 76A 1082 MA Amsterdam, NL 0499-462993 www.teslamotors.com EUsales@teslamotors.com