Cupra Formentor 1.4 e-Hybrid VZ Performance | Panorama | Memory | 360 Camera | Leder

Dit kun je van ons verwachten

Een lease is zeer eenvoudig aan te vragen, kosteloos èn geheel vrijblijvend. Wanneer je een financial lease aanvraagt, dan ontvang je soms al binnen 15 minuten een goedgekeurde offerte in je mailbox. We zijn sneller dan je denkt!

Heb je een vraag? Bel dan 085 - 773 1079 of stuur ons een WhatsApp.

Voertuiggegevens van deze Cupra Formentor

Kilometerstand:
81.082 km
Brandstof:
Hybride
Transmissie:
Automaat
Bouwjaar:
07-2021
Carrosserie:
SUV
Gewicht:
1601 kg
Kleur:
Zwart
Deuren:
5 deuren
Zitplaatsen:
5 zitplaatsen
Vermogen:
245 PK
Cilinderinhoud:
1395 cm3
Aantal cilinders:
4
Energylabel:
A
BTW / marge:
Marge

Opties en accessoires

  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Achterspoiler
  • Achteruitrij assistent
  • Achteruitrijcamera
  • Adaptief demping systeem
  • Airco separaat achter
  • Alarm klasse 1(startblokkering)
  • Aluminium delen exterieur
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Anti doorSlip Regeling
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Armsteun achter
  • Armsteun voor
  • Audio installatie
  • Autonomous Emergency Braking
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Bestuurdersairbag
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Bluetooth telefoonvoorbereiding
  • Bots waarschuwing systeem
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • Buitenspiegels met verlichting
  • Centrale airbag voor
  • Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • Connected services
  • Cruise control adaptief
  • DAB ontvanger
  • Dimlichten automatisch
  • Dodehoek Detectie
  • Draadloze lader en antenne versterker voor telefoon (PB2)
  • Electronic climate controle
  • Elektrische bedienbare achterklep incl. voetbediening (PCD)
  • Elektrische ramen achter
  • Elektrische ramen voor
  • Elektronisch Sper Differentieel
  • Elektronisch Stabiliteits Programma
  • Extra getint glas
  • File assistent
  • Grootlichtassistent
  • Hill hold functie
  • Hoofd airbag(s) achter
  • Hoofd airbag(s) voor
  • Keyless entry
  • Keyless start
  • Knie airbag(s)
  • LED achterlichten
  • LED dagrijverlichting
  • LED koplampen
  • LED mistlampen
  • Lederen stuurwiel
  • Lederen versnellingspook
  • Lendesteunen (verstelbaar)
  • Lichtmetalen velgen 19"
  • Mistlampen voor adaptief
  • Multimedia-voorbereiding
  • Navigatiesysteem full map
  • Oplaadmogelijkheid
  • Panoramadak (PTC)
  • Parkeer assistent
  • Parkeersensor achter
  • Parkeersensor voor
  • Passagiersairbag
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • RDW-leges
  • Regensensor
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Sportstoelen
  • Sportstuur
  • Spraakbediening
  • Start/stop systeem
  • Stuur verstelbaar
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Stuurwiel multifunctioneel
  • Stuurwiel verwarmd
  • Verkeersbord detectie
  • Vermoeidheids herkenning
  • Vervolgbotsing preventie
  • Verwarmbare stoelen vóór (WW1)
  • Volledig digitaal instrumentenpaneel
  • Zij airbag(s) achter
  • Zij airbag(s) voor
  • 360 Camera
  • Leder
  • Rookvrij

Wat klanten van ons vinden

99% van de klanten beveelt Financial Lease ZZP aan. De ervaringen van onze klanten delen wij graag met je.

Ik heb het geprobeerd bij verschillende leasemaatschappijen om een tweede auto te leasen, helaas werd mijn aanvraag geweigerd. Door professionele hulp van Financial Lease ZZP heb ik nog een Mercedes kunnen leasen, het visitekaartje van mijn bedrijf, en dankzij hun en Hiltermann bank heeft mijn be...

Ben prima geholpen! Ze zijn klantgericht, betrouwbaar, je weet waar je aan toe bent en ze zijn heel snel en regelen je zaken top! Ook het afhandelen met de dealer doen ze super! Achteraf krijg je het precies zo zoals ze het berekend hebben en je hoeft zelf niets meer te doen!

Korte lijntjes, duidelijk en transparant. - Lotus Eletre Wederom voor herhaling vatbaar.

Afbeeldingen van deze Cupra Formentor

Deze Cupra Formentor wordt aangeboden door

ESE Automotive

Birkt 19 te Amersfoort
Bekijk alle voertuigen van deze dealer

Omschrijving van deze Cupra Formentor

Modern design en bijzondere techniek bepalen de kwaliteiten van de hybride CUPRA Formentor. Deze auto is uit 2021, hij heeft 81082 kilometer gelopen. Zuiniger, schoner en stiller: dat zijn de voordelen van de hybride motor in deze CUPRA Formentor. De slimme combi van brandstof- en elektromotor is goed voor het milieu én de portemonnee! Wat bij sommige auto's pure luxe is, heeft deze gewoon aan boord: het elektrisch bediende glazen panorama dak en de elektrisch bedienbare achterklep. Ga samen met uw bijrijder lekker zitten in de verwarmbare voorstoelen. Uitstekende zitsteun en een strakke look? Daar zorgen de sportstoelen voor! Het verwarmbare stuurwiel is een teken van ultieme luxe. Deze voorziening is een topklasse auto waardig. Bij de uitrusting van deze CUPRA horen onder meer 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, adaptief dempingsysteem, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Omdat goed geïnformeerd rijden tegenwoordig om veel meer draait dan alleen snelheid en brandstofpeil, laat het digitale dashboard alle functies zien die u nodig heeft. De achteruitrijcamera geeft u duidelijk zicht op de ruimte achter de auto. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Filerijden? Doodvermoeiend. Daarom helpt de file assistent zo nodig een handje. Door automatisch afstand te houden, en te stoppen als uw voorligger stilstaat. Deze CUPRA Formentor is 'connected'. Belangrijke functies worden permanent gemeten en zijn uit te lezen via een speciale app, ook op afstand. Extra opties op deze auto zijn: dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, electronic climate control, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor.

De automatische veiligheidssystemen in deze CUPRA fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo u en uw passagiers te beschermen. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze CUPRA u om veiliger te rijden. Deze CUPRA Formentor is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. De forward collision warning reduceert het gevaar van een botsing met een voorligger significant. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.

Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?

Wij doen er alles aan om de informatie op onze website zo compleet en kloppend mogelijk te houden, echter kunnen hieraan geen rechten worden ontleend. Fouten zijn immers nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Meer informatie

Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2024
Tellerstand: 81.082 km

Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Wielbasis: 268 cm

Aandrijving
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 40 liter
Actieradius: 54 km

Transmissie
Transmissie: 6 versnellingen, Automaat

Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,0 s
Topsnelheid: 210 km/u

Accu
Accu: 13 kWh
Accu laden: 3.6 kW

Interieur
Aantal zitplaatsen: 5

Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,5 l/100km (1 op 66,7)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 16 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 33 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP

Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 201 - € 222 per kwartaal

Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Pon's Automobielhandel B.V. Zuiderinslag 2 3833 BP Leusden, NL 088-0330105 www.cupraofficial.nl info@cupraofficial.nl

Overige informatie
Storingsmelding: Nee
Cupra Formentor

Cupra Formentor 1.4 e-Hybrid VZ Performance | Panorama | Memory | 360 Cam...